DMN درباره

DMN یا شبکه بازاریابی مستقیم یک آژانس تجربی برند است که در سال 2006 بنیان گذاری شده است. DMN یکی از شاخه های شرکت dnaunion (یک شبکه بازاریابی پیشرو در ایران) است اصلی ترین حوزه تمرکز DMN ایجاد تجربه بین برندهای مختلف و مخاطبان هدف است. خدمات DMN در سه بخش اصلی ارائه می شود:

 

  

 

خدمات

 


 • بازاریابی تجربی بازاریابی اجتماعی بازاریابی تجاری

 • بلاگ  آیا "خط" معروف هنوز تاثیر گذار است؟!

  زمانی که که کسی وارد صنعت تبلیغات می شود، اصطلاحات بالای خط (ATL) و پایین خط (BTL) را به وفور می شنود، در واقع به حدی که ندانستن معانی این اصطلاحات به منزله آشنا نبودن با مفهوم تبلیغات می باشد. ما همواره مفاهیم بالای خط و پایین خط را در ملاقات هایمان بیان می کنیم، حتی دپارتمان های جداگانه به آنها اختصاص داده ایم، یا حتی آژانس های مجزا جهت رسیدگی به هر مقوله به طور متفاوت برپا کرده ایم اما جای تعجب است که افراد محدودی می دانند این خط به خصوص چیست و از کجا آمده، حتی کسانی که سال ها در این زمینه کار کرده اند. مبدا این خط معروف باز میگردد به دهه ۵۰، زمانی که شرکت "پراکتور اند گمبل" (Proctor & Gamble) قصد داشت هزینه های متفاوتش را به آژانس های مختلفی که با وی کار می کردند متمایز کند.

  Read More

  DMN برای چهارمین بار در کنار Huawei

  Tobol استراتژیست بازاریابی می‌گوید مردم با کسانی مشارکت کاری دارند که آن‌ها را می‌شناسند، دوست دارند و به آن‌ها اعتماد دارند. اما مورد اعتماد بودن به‌سادگی بدست نمی آید و در این عصر با شدت گرفتن رقابت در بازار این موضوع می‌تواند از مهمترین سرمایه‌های هر کسب‌وکاری باشد. عصر یکشنبه، ۱۶ خرداد در هتل اسپیناس پالاس تهران، کمپانی Huawei یکی از کمپانی‌های مطرح گوشی‌سازی از گوشی های جدید خود، مدل‌های P9 و P9+ رونمایی کرد. مسئولیت برنامه‌ریزی و اجرای این رویداد بر عهده‌ی شرکت DMN و چهارمین همکاری مشترک این دو شرکت محسوب می‌شد. برنامه از ساعت ۱۴ آغاز‌ شد و در دو بخش تا حوالی ساعت ۲۲ ادامه یافت.

  Read More
  مشتریان  مشتریان ما از شرکت ها و برند های بین المللی برجسته هستند.